English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 10 مردادماه تمدید شد

مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 10 مردادماه تمدید شد
مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در این استان طی سال جاری از تمدید مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا 10 مردادماه امسال خبر داد.

 

 

مراد جلیلیان در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پیش از این آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره تا پایان تیرماه اعلام شده بود که با توجه به استقبال مردم به مدت 10 روز دیگر تمدید شد.
وی ادامه داد: اختتامیه این جشنواره همه ساله در دهه کرامت برگزار می شد که امسال روند تاریخ برگزاری آن تغییر و به دهه ولایت در 11 شهریورماه موکل شده است. 
مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام با اشاره به استقبال مردم برای شرکت در این جشنواره گفت: تاکنون حدود 6 هزار نفر در این جشنواره بصورت اینترنتی و مکتوب شرکت کرده اند که با توجه به تمدید زمان ارسال آثار پیش بینی می شود شمار شرکت کنندگان بیشتر شوند.
جلیلیان اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ رضوی، گسترش کتابخوانی و بهره مندی از سیره ائمه معصوم (ع) بویژه امام رضا (ع) از طریق معرفی کتاب های مرتبط با ایشان، این جشنواره در تمامی کتابخانه های عمومی استان برگزار خواهد شد. 
وی تاکید کرد: منابع این جشنواره به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور و بر اساس گروه های سنی ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت مکتوب و آنلاین در کتابخانه های عمومی استان فراهم شده است. 
به گفته وی، علاقه مندان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه عمومی و از طریق کتابداران و مسئولان مربوطه در جریان نحوه ثبت نام و شرکت درآزمون قرار گرفته و کتابهای جشنواره را بصورت امانی دریافت و یا به آدرس www.iranpl.ir مراجعه کنند
مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام با ذکر اینکه هر شرکت کننده می تواند بر اساس رده سنی همه کتاب های معرفی شده را انتخاب و در جشنواره شرکت کند، افزود: هر فرد تنها می تواند به یکی از 2 روش اینترنتی و یا مکتوب در این جشنواره شرکت کند.
به گفته جلیلیان، با توجه به اینکه امکان شرکت در این جشنواره به صورت فردی و خانوادگی میسر است، هر شرکت کننده تنها در یک بخش یا به صورت فردی و یا خانوادگی می تواند شرکت داشته باشد. 
وی همچنین از علاقه مندان برای شرکت در بخش الکترونیکی این جشنواره خواست به سایت www.razavi.iranpl.ir مراجعه کنند 
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ایلام افزود: در مجموع 313 جایزه یک میلیون ریالی، هشت جایزه ویژه برای هشت خانواده 2 نفره، سه نفره، چهار نفره و پنج نفره بین پنج تا 15 میلیون ریال در جشنواره امسال درنظر گرفته شده است. 
جلیلیان گفت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی سال گذشته در ایلام برگزار شد که بیش از 6 هزار و 500 نفر از کل استان در جشنواره شرکت کردند. 
جشنواره های فرهنگی، هنری امام رضا(ع) از دهه 80 در کشور آغاز و تا سال گذشته همزمان با دهه کرامت در رشته های مختلف در استان ها برگزار می شد که امسال زمان برگزاری آن به خارج از دهه کرامت تغییر یافته است
الهام عبداللهی
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.