English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جلسه ستاد برگزاری جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی برگزار شد

جلسه ستاد برگزاری جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی برگزار شد
جلسه ستاد برگزاری هفتمین دوره جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در دفتر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، در ابتدای این جلسه، منصور محبی مسئول امور فرهنگی اداره کل و نماینده بنیاد رضوی در استان، گزارشی از روند برگزاری جشنواره و تعداد آثار رسیده به دبیرخانه را ارائه کرد و در پایان نیز، هر کدام از اعضای جلسه نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص برگزاری جشنواره مطرح کردند.

محبی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به جلب مشارکت و همکاری آموزش و پرورش، اظهار کرد: برای فراهم نمودن زمینه لازم برای برگزاری کارگاه آموزشی سفرنامه و خاطره نویسی با حضور دبیران زبان و ادبیات فارسی و همچنین شرکت هر چه بیشتر دانش آموزان در جشنواره، جلسه بعدی  اتاق فکر در آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: با صدا و سیمای استان جهت پخش تیزر جشنواره، زیرنویس تلویزیونی، تشکیل میزگرد و بحث پیرامون کم و کیف و ضرورت جشنواره، پخش مستقیم مراسم اختتامیه و تهیه مستند از برگزیدگان دوره های قبل، هماهنگی های لازم به زودی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: مقرر شده است که مراسم اختتامیه جشنواره در شهر مهران و یا دانشگاه ایلام برگزار شود و برای این منظور بررسی ها و هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد، در صورت امکان، در آیین اختتامیه از گروه های هنری شرکت کننده در جشنواره آواها و نواهای رضوی، به ویژه گروه هنری کردستان دعوت می شود.

نماینده بنیاد رضوی در استان تاکید کرد: به منظور مشارکت هر چه بیشتر دانش آموزان (به عنوان گروه سنی زیر 17 سال) در جشنواره مجددا فراخوان و پوستر جشنواره در سطح مدارس استان توزیع می شود.

محبی در پایان اظهار کرد: در جلسه ستاد مقرر شد عنوان موضوعی جشنواره به صورت مداوم در برنامه های فرهنگی و هنری و نیز در جلسات هفتگی انجمن های ادبی اداره کل و حوزه هنری مطرح و زمینه برای مشارکت علاقمندان بیش از بیش فراهم شود.

هفتمین جشنواره ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی بر خلاف دوره های قبل خارج از دهه کرامت و در آذر ماه در ایلام برگزار می شود. 
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.