English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

ترویج فرهنگ رضوی زمینه ساز شور و نشاط در جامعه است

ترویج فرهنگ رضوی زمینه ساز شور و نشاط در جامعه است
خودآموز، با بیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری مساجد از توان و قابلیت زیادی در راستای توسعه فرهنگ رضوی در بیناقشار مختلف مردم برخوردار هستند، گفت: امید و نشاط در سطح جامعه با تاسی از فرهنگ رضوی در جامعه تزریق شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در نشست ستاد دهه کرامت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، اظهار کرد: دهه کرامت بهترین فرصت است که علاوه بر ایجاد زمینه ترویج فرهنگ رضوی، امید و نشاط در سطح جامعه با تاسی از فرهنگ رضوی در جامعه تزریق شود.

            عمران خودآموز، با بیان اینکه در سال جاری می توان با بهره گیری از فرهنگ ناب رضوی برنامه های متنوعی در راستای ایجاد امید و نشاط در سطح استان انجام داد، ابراز کرد: کانون های فرهنگی و هنری استان با توجه به گستردگی جغرافیایی  توان و ظرفیت خوبی در راستای اجرای برنامه های نشاط آور و امیدبخش در سطح استان به ویژه در بستر فضای مجازی دارند.

 وی با اشاره به توزیع بسته های فرهنگی و معیشتی در ایام دهه کرامت با همت کانون های مساجد استان بین اقشار مختلف مردم، گفت: در بحث توزیع کتاب از طریق کتابسرای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان می توان کتاب های مرتبط با دهه کرامت و با موضوع سیره رضوی و فرهنگ اهل بیت(ع) را در بین اعضای کانون های مساجد و اقشار مختلف مردم توزیع کرد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ابراز کرد: به مناسبت دهه کرامت در نماز جمعه هفته جاری با محوریت کانون های مساجد استان کتاب های دینی و مرتبط با فرهنگ رضوی توزیع شود و همچنین توزیع بسته های فرهنگی در محل نماز جمعه شهرستان هایی که وضعیت قرمز ندارند داشته باشیم.

 خودآموز در پایان با بیان اینکه باید تلاش کرد در ایام دهه کرامت برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و شور و نشاط در میان اقشار مختلف مردم برگزار شود، خاطرنشان کرد: فعالیت ها و برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در ایام دهه کرامت قابل تقدیر است

الهام عبداللهی خبرنگار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.